VISAPUSIŠKA INTERNETO RINKODARA

Privatiems gydytojams ir medicinos klinikoms
SUŽINOTI  DAUGIAU

MŪSŲ PASLAUGOS


GYDYTOJO ASMENINĖS SVETAINĖS KŪRIMAS

Asmeninio gydytojo svetainė - tai daugiau nei tik informacijos ir nuotraukų skelbimas. Nuo Jūsų įvaizdžio internete tiesiogiai priklauso, ar pacientas pasirinks jus, ar kreipsis į konkurentą.

KLINIKOS SVETAINĖS KŪRIMAS

Šiandien medicinos įstaiga negali egzistuoti be interneto svetainės; pacientai ieško klinikos ar gydytojo internete, todėl interneto svetainė yra ne tik klinikos paslaugų, gydytojų ir kainų aprašas, bet ir puiki pacientų pritraukimo priemonė.

SOCIALINĖ MEDIJA

Pirmiausia socialinė media, kaip ir interneto svetainė, atlieka Jūsų vizitinės kortelės vaidmenį ir padeda didinti gydytojo ir klinikos matomumą, bei gerinti jūsų įvaizdį. Tačiau, pasitelkę tinkamą strategiją per socialinę media, galite sukurti puikų šiltų klientų srautą į savo svetainę.

REKLAMA "GOOGLE"

Pirmiausia socialinė žiniasklaida, kaip ir interneto svetainė, atlieka Jūsų vizitinės kortelės vaidmenį ir padeda didinti gydytojo ir klinikos matomumą bei gerinti Jūsų įvaizdį. Tačiau, pasitelkę tinkamą strategiją per socialinę žiniasklaidą, galite sukurti puikų šiltų klientų srautą į savo svetainę.

CRM SISTEMOS DIEGIMAS

CRM (ryšių su klientais valdymas) - tai sistema, padedanti kontroliuoti visus ryšių su klientais kanalus ir automatizuoti pardavimus. Vietoj "Excel" lentelių, pasiuntinių, daugybės dokumentų ir bėgiojimo po biurus yra viena paslauga. Ją sudaro programinė įranga, skirta klientų duomenims rinkti, sandoriams valdyti, vadybininkų kontrolei, analizei ir prognozavimui. Tai supaprastina rutiną, pagreitina teisingų sprendimų priėmimą ir pašalina klaidas.

"END-TO-END" ANALIZĖ IR SKAMBUČIŲ SEKIMAS

Kryžminė analizė ir skambučių stebėjimas padeda suprasti, kuris srauto šaltinis atnešė daugiausiai pardavimų, kuri reklama buvo sėkmingiausia - tai leidžia koreguoti kampanijas ir didinti pelną. Kodėl tai būtina turėti ......


REKLAMA GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ PORTALUOSE.

Be mokamos reklamos paieškos sistemose, tarp gydytojų populiari ir kita reklamos rūšis - skelbimas specializuotuose medicinos portaluose.

"INSTAGRAM" MEDICINAI

Dabar "Instagram" pirmiausia yra verslo platforma. Pozicija, matomumas, įdomus ir reguliarus turinys, Jūsų darbo nuotraukos - kiekvienas elementas turi įtakos tam, ar pacientas ateis pas Jus, ar pasirinks konkurentą.

VIKTORINOS ĮVADAS

Viktorina - tai trumpa internetinė apklausa, kurios pabaigoje parodomi rezultatai.
Tai įdomus ir paprastas būdas bendrauti su auditorija, leidžiantis klientams lengvai ir greitai išsirinkti tinkamiausią paslaugą ar produktą.

SERM (Search Engine Reputation Management)

 tai reputacijos valdymas paieškos sistemos rezultatuose (Google ir kt.). Tai priemonių rinkinys, skirtas sukurti teigiamą įmonės / prekės ženklo / asmenybės / produkto įvaizdį TOPO viršuje.

MŪSŲ KLIENTAI